УКРАЇНА

12:01

25.05

Тепер ситуація з експлуатацією Червоних печер залежить тільки від користувачів, відзначили в Радміні

Тепер ситуація з експлуатацією Червоних печер залежить тільки від користувачів, відзначили в Радміні

У Могильова зам´яли скандал із кримськими печерами і запрошують туди туристів

0

Сьогодні з боку кримського уряду забезпечено все, що було необхідно, для функціонування Червоних печер. У тому числі - допомога в отриманні лімітів на відвідування туристами цього об´єкту від Міністерства екології та природних ресурсів України, заявив заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов

Про це сайту «Крим.Коментарі» повідомили у Мінкурортів АРК.

«Ми відправили в Мінекології листа з проханням про сприяння, до того ж я особисто розмовляв з міністром, - зазначив Псарьов. - У результаті на 1 травня всі документи були готові. На жаль, користувач печер подав документи на ліміти із запізненням. Сподіваємося, що надалі вони будуть вчасно готувати документи, як це роблять користувачі інших об´єктів».

Віце-прем´єр зазначив, що тепер ситуація з експлуатацією Червоних печер залежить тільки від користувачів.

Нагадаємо, печера «Кизил-Коба» була закрита для відвідування 12 грудня 2012 року. Наприкінці минулого року Державна служба геології та надр України виявила порушення експлуатації Червоних печер. У результаті робота цього туристичного об´єкта була припинена.

Після цього директор підприємства «Кизил-Коба», що експлуатує Червоні печери, Микола Калганов звернувся до Ради міністрів Криму з проханням посприяти у відновленні роботи об´єкта.

Червоні печери («Кизил-Коба») - система з декількох печер розташованих у Кримських горах на відрогах Долгоруковской яйли в 3 км від села Перевального Сімферопольського району. «Кизил-Коба» - найбільша печера в Криму. Загальна протяжність вивченої її частини становить  наразі  часу близько 25 км.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus