УКРАЇНА

18:38

24.05

ДПтС надала фото як доказ

ДПтС надала фото як доказ

Тюремники похвалилися, що заздалегідь влаштували Тимошенко технічний регрес

0

Щоб екс-прем´єр не застудилася від кондиціонера, коли стане спекотно, Державна пенітенціарна служба забезпечила палату Тимошенко побутовим вентилятором

ДПтС надала фото як доказ благоустрою палати екс-прем´єра. Самої Тимошенко на фото не видно.

«29 квітня в палаті ЦКЛ № 5, де наразі знаходиться засуджена Тимошенко, для поліпшення умов перебування встановлений побутовий вентилятор (для використання при можливій високій температурі повітря)», - заявили в ДПтС.

«Зважаючи на наявність кондиціонера в палаті засудженої та можливу шкоду від його використання, рішення про встановлення вентилятора було прийнято керівництвом Качанівської виправної колонії за погодженням з керівництвом медзакладу. Будь-яких інших побажань щодо поліпшення побутових умов у палаті від Тимошенко на адресу керівництва лікарні або виправної колонії не надходило», - зазначили в ДПтС.

Також у відомстві підкреслили, що в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах порядок облаштування житлових і побутових приміщень для ув´язнених та засуджених чітко регламентується відповідною нормативною базою.

«Зокрема, на 50-100 осіб передбачено тільки 1 холодильник і 1 телевізор, який дозволено переглядати в спеціально відведений на це розпорядком дня. Миття осіб, що утримуються в установах ДПтС , здійснюється 1 раз на 7 днів у спеціально обладнаному приміщенні. Ці та інші норми і правила покарання застосовують як до засуджених чоловіків, так і до засуджених жінок», - нагадали в ДПтС.

Також у відомстві підкреслили, що на вимогу Тимошенко керівництвом ДПтС «неодноразово приймалося рішення про зміну законодавчо визначений порядок охорони та забезпечення заходів безпеки щодо самої Тимошенко (телефонні розмови, відеоспостереження, присутність годинного тощо)».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus