УКРАЇНА

08:47

22.05

Януковича просять дати правову оцінку ситуації, що склалася

Януковича просять дати правову оцінку ситуації, що склалася

Президента вирішили залучити до «розборок» на ТВі

0

 Інтернет асоціація України (ІнАУ) просить Віктора Януковича надати правову оцінку ситуації, що склалася навколо телеканалу ТВі , і посприяти відновленню повноцінної роботи каналу

 «Звертаємося до Вас з проханням використати повноваження гаранта додержання Конституції, прав і свобод людей для прискорення надання правової оцінки ситуації навколо телевізійного каналу ТВі та відновлення його повноцінної роботи», - йдеться в листі асоціації до Президента України, оприлюдненому 29 квітня, передає «Інтерфакс- Україна».

У листі наголошується, що останні події, пов´язані з конфліктом навколо телеканалу, є резонансним випадком порушення прав інвесторів, на основі яких, на думку членів ІнАУ, формується негативна оцінка загального стану інвестиційного клімату в Україні.

«Найбільш швидке законне вирішення цього питання відповідає інтересам як представників бізнес-середовища, які зацікавлені у поліпшенні механізмів захисту їхніх інвестицій, так і органів державної влади, чий авторитет, а також ступінь поваги і довіри суспільства формується завдяки здатності державних інституцій забезпечувати прозорість і законність» , - наголошується в листі ІнАУ.

Нагадаємо, 25 квітня Олександр Альтман заявив, що є кінцевим бенефіціаром британської компанії Balmore Invest Limited (Лондон), якій належить 95% у ТОВ «Медіа Інфо» - власника 100% ТОВ «ТРК «ТелеРадіоСвіт »(телеканал TVi).

У свою чергу бізнесмен Костянтин Кагаловський заявив, що підконтрольна йому компанія Wilcox Ventures LTD є власником ТОВ «Медіа Інфо», якому належить 100% ТОВ «ТРК« ТелеРадіоСвіт» (телеканал TВi).

Конфлікт наразі не розв’язано.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus