УКРАЇНА

12:53

20.05

Лутковська як жінка не підтримує ініціативу нардепів-чоловіків

Лутковська як жінка не підтримує ініціативу нардепів-чоловіків

Омбудсмен вважає неправильним забороняти жінкам аборти

0

      Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська не підтримує законодавчу ініціативу про заборону переривання небажаної вагітності та встановлення кримінальної відповідальності за аборт

Про це вона сказала під час прямої телефонної лінії, відповідаючи на запитання громадян, передають «Українські новини».

«Я не підтримую дану ініціативу. Досвід заборони абортів в минулому нашої країни вже був. Це було в часи Радянського Союзу, зокрема, Сталіна. Згодом ми мали покалічені долі жінок, які все одно позбувалися небажаної дитини, однак робили це підпільно», - підкреслила Лутковська.

Омбудсмен вважає, що дану проблему потрібно вирішувати у двох напрямках.

По-перше, з морально-етичного боку, показуючи жінкам, що народження і виховання дитини - це щастя.

По-друге, за словами Лутковської, потрібно враховувати фінансовий стан кожної родини і забезпечити надання допомоги держави, зокрема, гідного медичного обслуговування, дошкільної та шкільної освіти.

Крім того, омбудсмен зазначила, що жінка повинна бути впевнена в допомозі держави у разі, якщо вона буде виховувати дитину сама.

Як повідомляли «Коментарі», за останній місяць у ВР було зареєстровано два законопроекти, які забороняють переривання вагітності хірургічним шляхом. Зокрема, «регіонал» Віталій Журавський запропонував заборонити аборти і три депутати з ВО «Свобода». Останній законопроект забороняє штучне переривання вагітності, за винятком випадків, якщо вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки; наявності медичних показань з патології плоду, несумісних з життям дитини після народження; доведених у судовому порядку фактів зачаття дитини в результаті згвалтування.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus