УКРАЇНА

05:23

26.05

Народні депутати відвідали камеру № 157, де нещодавно утримувався Юрій Луценко

Народні депутати відвідали камеру № 157, де нещодавно утримувався Юрій Луценко

Нардепів шокували умови в Лук´янівському СІЗО

0

Народні депутати побачили «жахливі умови утримання» затриманих у Лук´янівському СІЗО Києва

 Як повідомили «Коментарям» у партії  УДАР, Київський слідчий ізолятор № 13 перевірили нардеп від  УДАРу, голова комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, члени комітету Ірина Луценко та Ганна Герман разом з омбудсменом Валерією Лутковською .

Депутати перевірили дотримання прав людини в автозаках, камерах попереднього ув´язнення, камерах збірних відділень і для утримання транзитно-пересильних, а також камери, де утримуються жінки з дітьми.

Крім того, народні депутати відвідали камеру № 157, де нещодавно утримувався Юрій Луценко.

«Побачене вразило. Хіба те, що тут знаходяться ув´язнені, є виправданням тому, щоб ставитися до цих людей, як до тварин? Тут повна антисанітарія, жахливі умови утримання. Є камери, в яких до 36 ув´язнених. Важко передати, що там відбувається!» - прокоментував побачене Пацкан.

«З ліків для засуджених - анальгін і ношпа. На сніданок - частково гнила картопля. Ні на що більше українська держава не спромоглася», - підкреслив депутат.

Представник  УДАРу також зазначив, що вважає вкрай необхідним звернути увагу на поліпшення умов в українських слідчих ізоляторах, зокрема, забезпечення в СІЗО дотримання належного санітарно-гігієнічного стану.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus