УКРАЇНА

01:25

24.05

Суд повернув Києву магазин "Сяйво"

Суд повернув Києву магазин "Сяйво"

0

Господарський суд Києва 17 травня повернув у комунальну власність столиці приміщення книжкового магазину "Сяйво". Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації

"17 травня Господарський суд міста Києва за позовом ТОВ "Книжковий магазин "Сяйво" прийняв рішення на користь територіальної громади міста і повернув приміщення магазину в комунальну власність", - йде мова в повідомленні.

Приміщення книжкового магазину "Сяйво", площею 363,8 кв. м, що знаходиться на вул. Червоноармійській, 6 (нова незатверджена назва - Велика Васильківська), було продано управлінням з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної адміністрації Києва на аукціоні у вересні 2009 року.

Надалі приміщення спочатку було здано в оренду, а потім перепродано.

Госпсуд визнав недійсними результати аукціону з продажу приміщення магазину, договір купівлі-продажу, який був укладений з товариством з обмеженою відповідальністю "Абріль-студіо" в 2009 році, а також договір, за яким приміщення було перепродано на користь третьої особи.

Таким чином, приміщення магазину знову повернуто в комунальну власність.

У повідомленні з посиланням на заступника голови міськадміністрації стверджується, що після завершення судових процесів у цьому приміщенні знову буде відкритий книжковий магазин.

Нагадаємо, Господарський суд Києва неодноразово переносив засідання з розгляду законності приватизації книгарні "Сяйво"

У вересні 2009 року управління комунальної власності Шевченківської райадміністрації продало приміщення "Сяйва" площею 383 кв. м на аукціоні ТОВ "Абріль-студіо" за 2,248 млн гривень.

Приватизація приміщення стала можливою після прийняття Шевченківською районною радою рішення про його включення до переліку об´єктів комунальної власності району, що підлягають продажу на аукціоні.

Фото: PHL

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus