УКРАЇНА

18:44

24.05

Стиль життя

На Олімпіаду-2022 зазивають інвесторів під проекти до Євро-2012

0

До Євро-2012 у Києві 14 травня був презентований національний соціальний проект «Давай разом!» («Let´s do it together!"). Цей проект розрахований і під Олімпіаду-2022

Як передає кореспондент «Коментарів», про це на прес-конференції заявив перший заступник голови Державної служби молоді і спорту Сергій Глущенко. Він вважає, що на Олімпіаду-2022 найреальніше зазивати інвесторів під уже розкручений бренд - Євро-2012.

Соціальний проект «Давайте разом!» ініційований представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Державною службою молоді та спорту України за підтримки фонду «Стоп насильству», «Стоп наркотикам», більше десятка міжнародних і громадських організацій і бізнес-компаній та німецького уряду. За його словами, програма складається з трьох підпрограм.

Зокрема, перший підпроект «Червона картка» буде реалізовуватися за трьома основними напрямками: захист прав жінок та дітей, профілактика ВІЛ/СНІДу та запобігання насильству. «Багато шанованих в молодіжному середовищі людей покажуть негативне ставлення до шкідливих звичок. Подібна програма була у Великобританії. Покажуть не прісно, ​​а з «перцем», - зазначив Глущенко.

Другим підпроектом «Волонтери та тренери» передбачено проведення спортивних турнірів на кількох сотнях спортивних майданчиків країни із залученням десятків тисяч школярів. По два волонтера і тренера будуть проводити безкоштовні уроки футболу. Головне завдання - виховувати в дітях відповідальне ставлення до себе.

Третій підпроект «Другий тайм» спрямований на заповнення позашкільного часу дітей заняттями з розвитку здібностей і талантів, пізнавальною діяльністю, тренінгами та майстер-класами, тощо. За словами Глущенка, передбачається, що волонтери будуть приходити до дітей із соціально-незахищених верств в позаурочний час, щоб їх захопити і зайняти.

Останні дві підпрограми запозичені з південноафриканських країн. Зокрема, підпрограма «Другий тайм» створена за бразильським досвідом. До Чемпіонату світу з футболу в 2010 році подібна програма діяла в Південній Африці два роки, уряд подовжив її ще на три роки. За його словами, програма запущена без залучення бюджетних грошей, повністю за інвесторські кошти і на ентузіазмі.

За його словами, Державна служба молоді та спорту змогла знайти міжнародного партнера на будівництво спортивних об´єктів. У проекті - будівництво три міні-поля, два або одне великих поля. Реалізація пілотного проекту намічена літо цього року. Розпочати планується з Києва. Як запевнив Глущенко, вже днями з цього приводу мають відбутися переговори в КМДА.

Нагадаємо, 4 травня Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна подала заявку на проведення на своїй території зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus