УКРАЇНА

01:27

22.05

Стиль життя

Фельдман призначив премію за «голови» харківських і сумських вандалів

0

Фельдман дасть премію тому, хто допоможе знайти паліїв татарської мечеті в Харкові і вандалів, які розмалювали свастиками мечеть «Баракят» у Сумах

Народний депутат України, засновник «Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії» (IHRPEX) Олександр Фельдман обіцяє виплатити грошову винагороду тому, хто надасть слідству інформацію про замовників і виконавців підпалу татарської мечеті в Харкові, а також про вандалів, що осквернили днем ​​раніше мечеть «Баракят» у Сумах

За словами Олександра Фельдмана, премійовані будуть як особи, які надали інформацію, так і співробітники правоохоронних органів, що розслідують ці огидні інциденти. Ці ганебні події є ланками одного ланцюга і їх винуватці повинні бути знайдені і покарані за всією суворістю закону.

«Організаторами та виконавцями цих ісламофобських інцидентів можуть бути місцеві представники праворадикальних сил, що намагаються «не відставати» в цинізмі і радикалізмі від своїх «хворих на голову» однодумців в інших регіонах України. Їх мета - дестабілізувати обстановку в багатонаціональних містах, дискредитувати владу і розпалити ісламофобські настрої» - вважає А. Фельдман.

Депутат звернувся до Генерального Прокурора України В. Пшонки з проханням взяти під особистий контроль розслідування подій у Сумах та Харкові.

За інформацією Центру зв´язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області, сьогодні в Харкові невідомі зловмисники зробили написи брутального змісту біля будівлі мечеті, після чого проникли на територію і підпалили двері споруди. Проводяться заходи щодо встановлення осіб правопорушників. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Днем раніше, у місті Суми невідомі розфарбувавали чотирма знаками фашистської свастики чорного і червоного кольору мечеть «Баракят», що будується, після чого зловмисники зафарбували червоною фарбою мармурову дошку, встановлену біля воріт мечеті.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus