УКРАЇНА

00:04

21.05

Табачнику захотілося мати свій банк

Табачнику захотілося мати свій банк

0

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник позитивно оцінює пропозиції голови Верховної Ради Володимира Литвина про створення спецбанков для кредитування вищої освіти 

"До цієї ініціативи, яку висловив голова Верховної Ради, думаю, що ми будемо ставитися позитивно і будемо разом з міністерствами економічного блоку напрацьовувати документи, які будуть сприяти цьому процесу", - сказав він на прес-конференції в п´ятницю в Києві. 

Табачник також зазначив, що готовий працювати в цьому напрямку, "як тільки будуть дані відповідні доручення". 

Раніше В. Литвин заявляв про необхідність створення спеціалізованого банку для кредитування навчання у вищих навчальних закладах. "Я вважаю, необхідно створювати відповідний банк. Або зробити один з діючих банків оператором на ринку освіти. Якщо є бажання вчитися - кредит. Чудові знання - держава компенсує кредит, стимулюючи таким чином мізки ... В іншому випадку випускник буде знати, що на протягом 10-20 років він буде повертати кредит у відповідний банк ... Я вважаю, необхідно відмовитися від системи платної  освіти за рахунок батьків. Це породжує безвідповідальність і в багатьох випадках розбещеність. Тому що студенти знають, що батьки заплатять гроші, і що викладачам потрібна зарплата", - сказав спікер, зазначивши, що в питаннях форми оплати вищої освіти України необхідно спиратися на досвід країн Європи та США.

Фото: PHL

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus