УКРАЇНА

09:06

22.05

Стиль життя

Україна 10 років боротиметься зі смертністю на дорогах

0

В Україні стартує десятирічка дій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху 

Програма під назвою «Десятиріччя дій: зупинимо смертність на дорогах» прийнята згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 2 березня 2010 року і розрахована до 2020 року. 

Як відзначили учасники прес-конференції, присвяченій старту програми, вона буде реалізовуватися не тільки в Україні, а й в усьому світі. 

Як повідомляє кореспондент «Коментарів», керівник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров´я в Україні Ігор Поканевич зазначив, що щодня в світі в результаті ДТП гине близько 3,3 тис. осіб, десятки тисяч отримують важкі травми. «Завдання декади - зменшити кількість втрат людських життів, а також травмованих в результаті ДТП шляхом активізації дій на національному, регіональному та глобальних рівнях», - заявив експерт. 

За словами Поканевича, ВООЗ визначила головні чинники, що впливають на смертність на дорогах. Це перевищення швидкості, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп´яніння, відсутність захисних шоломів у мотоциклістів, відсутність ременів безпеки і утримуючих пристроїв для дітей. 

За оцінками ВООЗ, якщо не вжити термінових заходів, то до 2020 року аварії на дорогах стануть головною причиною смертності у світі, обігнавши серцево-судинні захворювання і СНІД. Вже сьогодні щорічно у всьому світі на дорогах гине 1 млн. 300 тис. чоловік, а травми отримують близько 50 млн. чоловік. 

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus