УКРАЇНА

16:04

21.05

Стиль життя

Запорізькі ділки «набодяжили» бензину на 5 млн. грн.

0

У ході розслідування кримінальної справи співробітники ДПА в Запорізькій області припинили злочинну діяльність групи осіб з міжрегіональними зв´язками, які займалися незаконним виробництвом та реалізацією паливно-мастильних матеріалів

Як повідомили в ДПА в Запорізькій області, в ході проведених заходів встановлено, що сировина для незаконного виготовлення бензину (нафтової, газовий конденсат і бензол) поставляли автомобільним транспортом в Мелітополь з Луганської області, куди його доставляли контрабандним шляхом з Російської Федерації і де зберігали на спеціальних базах.

Виробництво палива здійснювалося за допомогою обладнання, що забезпечує масове виробництво бензину, а саме: ректифікаційна установка, насоси для перекачування, ємності для зберігання та інше. Незаконно вироблений бензин реалізовувався через мережу автозаправних комплексів, які фактично належать деяким членам цієї групи.

Наприкінці квітня 2010 року слідчо-оперативними групами одночасно проведено 10 обшуків, санкціонованих прокуратурою Запорізької області на території Мелітополя і самого району, в місцях виготовлення, зберігання та збуту незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів через мережу АЗС у Мелітополі.

Всього за результатами проведеної роботи вилучено товарно-матеріальні цінності та грошові кошти на загальну суму 5 млн. грн., із них підакцизних товарів (паливно-мастильних матеріалів у кількості 204,5 тис. літрів) - на 2 млн. грн., грошових коштів - 323,5 тис. грн., обладнання для виробництва та зберігання ПММ - на суму 2,5 млн. грн.

Джерело: «Репортер Запоріжжя»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus