УКРАЇНА

04:13

28.05

Стиль життя

Наступний рік пройде під знаком спорту

0

Кабінет міністрів України затвердив заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році року спорту і здорового способу життя

Відповідне розпорядження Кабмін прийняв на засіданні 27 квітня.

Згідно з документом, узгоджено план дій з підготовки та реалізації спортивних заходів та оздоровчих програм в 2012 році.

Планується створення Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні в 2012 року спорту і здорового способу життя та проведено низку заходів.

Разом з тим, згідно з планом, протягом 2012 року має бути проведено низку заходів. Зокрема, Всеукраїнський конкурс зі створення кращих умов для занять фізичною культурою і спортом для різних верств населення, уроки в загальноосвітніх навчальних закладах на тему «Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок і фотографію за спортивній тематиці, та Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота» і багато інших.

Крім того в документі йдеться про створення належних умов для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у спортивно-оздоровчих таборах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Також планується провести спортивно масові заходи серед дітей та молоді, присвячених проведенню фінальної частини Євро 2012, спартакіади школярів і VI літні спортивні ігри молоді України.

«Затвердження плану дозволить добре підготуватися і провести рік спорту і здорового способу життя на високому рівні, грунтовно, залучаючи максимальну кількість громадян до занять спортом та фізичною культурою», - підкреслив глава Держслужби молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

 

 

 

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus