УКРАЇНА

15:40

20.07

Hi-tech

Кабмін затвердив Положення про перенесення номерів

0

25 квітня Кабінет Міністрів затвердив «Положення про надання послуг з перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів» (MNP)

Про це повідомляє «proIT».

Як повідомили кореспонденту «proIT» в НКРЗІ, проект Положень був затверджений з деяким «косметичними правками». Так, на прохання операторів Кабмін переніс граничний термін впровадження послуги з 1 грудня на 20 січня 2013 року. На думку Нацкомісії, ця правка не вносить суттєвих змін до Положення.

Крім цього, з ініціативи АМКУ в проекті Положення були скориговані умови вибору Адміністратора. Тепер Адміністратором Центральної бази даних може стати не тільки юридична особа, але також асоціація або консорціум. Нагадаємо, в початковій редакції Положення Адміністратором могла бути обрана компанія резидент України, недержавної та некомунальної форми власності, яка також не є оператором телекомунікацій. Процедура вибору адміністратора описана в пп. 5.1 і 5.2 ст.18 Закону України «Про телекомунікації».

У НКРЗІ вважають своїм досягненням той факт, що в силі залишилася одна з принципових позицій: при перенесенні номера абонент має звертатися до оператора-реципієнта, а не до донора.

На цьому етапі Положення про перенесення номерів відправляється до Міністерства юстиції на реєстрацію.

Нагадаємо, 22 квітня після відкритого обговорення Положення було погоджено головою Держпідприємництва Михайлом Бродським.

Джерело: «proIT»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus