УКРАЇНА

14:19

18.06

У адміністрації також були вилучені всі домашні комп’ютери, телефон

У адміністрації також були вилучені всі домашні комп’ютери, телефон

Онлайн-кінотеатр з вилученими серверами стверджує, що працював законно

0

Адміністрація онлайн-кінотеатру my-hit.ru заявила, що ресурс працював на законних підставах, а будь-які звинувачення є необґрунтованими

Тим часом співробітники МВС у рамках досудового слідства вилучили сервери ресурсу, звинувачуючи портал у порушенні авторських прав, передають «Українські новини».

Як зазначила адміністрація сайту, проти керівництва ресурсу відкрили кримінальне провадження, були вилучені сервери.

Також, як йдеться у повідомленні керівництва сайту, до адміністрації порталу намагалися застосувати запобіжний захід у вигляді застави в сумі 20 тисяч гривень, однак суд відмовив у клопотанні слідчого. В адміністрації також були вилучені усі домашні комп’ютери, телефон.

Крім того, повідомляється, що адміністрація сайту до вилучення серверів нічого не чула про юркомпанію «Віндекс», яка представляє інтереси розробників ПЗ Adobe Systems, Graphisoft, Nav N Go і медіа-групи 1+1, StarLightMedia, Медіа Групи Україна та НТКУ, й не отримувала скарг від цієї юридичної фірми.

Тим часом, як зазначило керівництво сайту, my-hit.ru був створений з метою популяризації кіноіндустрії для її шанувальників. Він забезпечує конституційне право громадян України вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб. Також наголошується, що фільми займають лише 0,5% від усього вмісту сайту, решту становить інформація про акторів, рецензії на фільми, обмін думками кінофанів.

Крім того, в повідомленні адміністрації наголошується, що сайт не є файлообмінником, на який кожен охочий анонімно може залити файл або інформацію. За їхніми даними, портал працює автоматично, за допомогою програми, яка самостійно розміщує на ресурсі виключно фільми, які є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Якщо фільм потрапив у вільний доступ помилково або без відома правовласника, то для усунення будь-яких можливих конфліктних ситуацій була створена спеціальна поштова скринька abuse@my-hit.ru, куди кожен правовласник може звернутися з вимогою видалити той чи інший фільм, що відразу ж здійснюється адміністрацією сайту. Також на сайті повідомили, що є система фільтрації, яка унеможливлює повторне розміщення видаленого файлу.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus