УКРАЇНА

10:32

25.04

Hi-tech

Відеоспостереження на виборах забезпечать чотири оператори

0

Крім «Ситроникс ИТ», до реалізації проекту з організації відеоспостереження на виборчих дільницях залучено оператори зв´язку: «Укртелеком», «Датагруп», «МТС Україна» та «Інтертелеком»

Про це сказано в повідомленні «Ситроникс ИТ», передає кореспондент «proIT».

«З метою забезпечення оперативного збору, обробки та зберігання даних відеоспостереження з усіх виборчих дільниць, підключених до системи, планується побудувати центр обробки даних (ЦОД). Для підключення виборчих комісій до системи («остання миля») буде використаний фіксований, мобільний і супутниковий зв´язок. Кожна виборча дільниця оснащується ноутбуком, двома веб-камерами високої роздільності, необхідними периферійними пристроями та засобами комутації. Підвищена увага буде приділена забезпеченню інформаційної безпеки системи Інтернет-трансляції в ході виборів. Зокрема, ПАК оснастять засобами захисту від несанкціонованого вторгнення (IDS), а систему в цілому захистять від широкого спектра веб-загроз, включаючи DDoS-атаки», - йдеться в повідомленні «Ситроникс».

Нагадаємо, Кабінет міністрів визначив, що створенням та забезпеченням функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на виборчих дільницях під час виборів народних депутатів займеться компанія «Ситроникс ИТ».

Згідно з технічним завданням з проекту, система охопить 32,2 тис. дільничних виборчих комісій по всій Україні та забезпечить 300 тис. одночасних підключень для перегляду відео-трансляцій в мережі Інтернет. Вартість робіт за контрактом становить 122,6 млн дол. (993,6 млн гривень).

Теги: Датагруп, МТС-Україна, Інтертелеком, Укртелеком, Ситроникс, відеокамери, відеокамера, зв

Версія для друку
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2014 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus