УКРАЇНА

13:50

23.05

У Франції створять для мігрантів дозвіл на багаторічне проживання в країні

У Франції створять для мігрантів дозвіл на багаторічне проживання в країні

Мігрантам дозволять багато років жити у Франції

0

Министр внутренних дел Франции Мануэль Валь объявил о намерении провести обширную реформу договора интеграции (CAI), который подписывают все иностранцы

Міністр внутрішніх справ Франції Мануель Валь оголосив про намір провести широку реформу договору інтеграції (CAI), який підписують всі іноземці.

«Щоб краще приймати тих, хто хоче залишитися у Франції, цей договір має бути переглянуто», - заявив міністр внутрішніх справ, передає «EUROMAG», посилаючись на Le Parisien.

Зокрема, міністр заявив про швидке створення для мігрантів дозволу на багаторічне проживання у Франції. «Через кілька тижнів сенатором буде запропонований проект створення дозволу на багаторічне проживання в країні для мігрантів», - додав міністр.

Зазначимо, що цей договір, який підписується іноземцем, що має дозвіл на проживання в країні менше року, накладає деякі зобов´язання на мігрантів (повага цінностей Республіки, знання французької мови) і на країну (зокрема в сфері освіти). Запроваджений у 2007 році договір CAI володіє системою санкцій: якщо мігрант не дотримується правила, префект має право відмовити у продовженні дозволу на перебування в країні. Раніше дозвіл на проживання було необхідно продовжувати щороку.

«Дозвіл на багаторічне проживання в країні приведе нас від політики підозр до політики інтеграції іноземців в наше середовище», - додав міністр.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus