УКРАЇНА

13:09

19.06

Світ

Промова Путіна виявилася плагіатом

0

Промова Президента РФ Володимира Путіна про «вульгарне примітивне розуміння» світської держави має дослівний збіг з виступом глави Адміністрації Президента Сергія Іванова на Всесвітньому народному руському соборі в жовтні 2011 року

Цей факт активно обговорюють користувачі соцмереж, передає «Газета.Ру».

Напередодні на зустрічі з членами архієрейського собору РПЦ Путін заявив, що «багато в чому саме з розмивання духовних і національних основ, зі справжнього цькування Російської православної церкви та інших наших традиційних конфесій починалося руйнування єдиної країни, її зрив у революції і потрясіння, в братовбивчі конфлікти і війни».

«Саме з розмивання духовних основ почалося руйнування єдиної країни, її зриви в революції і потрясіння, в громадянське протистояння», - сказав у жовтні Іванов, відзначають блогери.

У свою чергу прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що «розчулений тим галасом, який підняли навколо дослівних збігів у промові Президента і виступі глави його адміністрації», передає «Російська служба новин».

«У мене це насправді викликає розчулення. Існує певний набір універсальних ідей, які стосуються церкви, стосунків між церквою, державою і суспільством. Зрозуміло, це ті ідеї, які поділяє і Путін, і глава його адміністрації Іванов, і дуже багато інших людей. Дорікати їх у тому, що це плагіат, кожен раз, коли вони викладають ці ідеї, це, напевно, такі екзерсиси «від нічого робити», - заявив Пєсков.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus