УКРАЇНА

20:24

10.12

Підопічні Юрія Максимова обіграли «Волинь» у 27-му турі Прем´єр-ліги

«Металург» повернув собі п´яте місце в турнірній таблиці, яке кілька годин посідав «Чорноморець». Вболівальники побачили в матчі два забиті м´ячі. Для «Волині» поєдинок міг початися дуже вдало. Гості заробили пенальті, але Пилипчук не зумів переграти Паньківа, який заробив одинадцятиметровий біля своїх воріт.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0. Єдиний гол забив Чечер. У другому таймі «Металург» забив ще раз. Воловик відправив м´яч у сітку після того, як у воротах гостей допустив помилку Максим Старцев.

«Металург» розташувався на п´ятому місці в турнірній таблиці випереджаючи «Чорноморець» на два очки. «Волинь» продовжить боротьбу за збереження прописки у Прем´єр-лізі.

Металург (Донецьк) - Волинь (Луцьк) - 2:0

Голи: Чечер 28, Воловик 63

«Металург»: Паньків, Мораес, Димитров (Голайдо 77), Траоре (Лазич 73), Воловик, Макрідіс, Данило, Нельсон (Казарян 66), Морозюк, Польовий, Чечер

«Волинь»: Старцев, Пилипчук (Савич 61), Кінаш (Овонікоко 81), Бабир, Приндета (Шандрук 72), Павлов, Масло, Скоба, Шиков, Занев, Сімінін

Попередження: Чечер 7, Паньків 11, Польовий 34, Данило 83, Морозюк 84 - Шиков 23, Бабир 70, Масло 86

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Дніпро» зіграв внічию із «Зорею».