08:35

23.01

«Чорноморець» відкрив святковий тур перемогою в Сімферополі

0

У 27 турі Прем´єр-ліги одеська команда обіграла на виїзді «Таврію» з рахунком 3:01

«Моряки» зробили заявку на успіх ще в першій половині матчу. 30 хвилин вистачило гостям, щоб зусиллями Бурдужана і Джеджу повести з рахунком 2:0. У другому таймі «Таврія» відіграла один м´яч, але потім і пропустила вирішальний третій. Зазначимо, що в цій зустрічі арбітр показав тільки одну жовту картку в кінці гри.

Завдяки перемозі «Чорноморець» знову випередив донецький «Металург» і поки вийшов на п´яте місце в турнірній таблиці. Донеччани проведуть свій матч чемпіонату проти «Кривбасу» у п´ятницю пізніше.

Таврія - Чорноморець - 1:3

Голи: 0:1 - 28 Бурдужан, 0:2 - 33 Джа Джеджу, 1:2 - Едуардо 53, 1:3 - 73 Діденко.

Таврія: Кахріман, Гуменюк, Буссаїді, Селіо, Путраш, Павленко (Любичич, 54 Мельник, 76.), Назаренко, Гомес, Едуардо, Шиндер, Фещук (Гаджієв, 46).

Чорноморець: Безотосний, Кутас, Фонтанелла, Андерсон, Лео Матос (Діденко, 62), Політило, Старгородський, Ковальчук, Рієра (Шацьких, 67), Джеджу (Бобко, 85), Бурдужан.

Попередження: Кутас 90.

З розкладом 27 туру УПЛ ви можете ознайомитися тут.

Теги: Чорноморець, Прем’єр ліга, футбол, Сімферополь, Таврія