УКРАЇНА

23:43

16.01

Марко Девіч став послом

Марко Девіч став послом

0

матеріали по темі:

17 травня в Харкові Місцевий організаційний комітет «Євро-2012 - Україна» представив офіційну волонтерську програму і логотип волонтерів УЄФА Євро-2012 

Відповідно до програми, близько 5500 волонтерів будуть надавати різноманітну допомогу УЄФА за 20-ма напрямами, і працювати в офіційних місцях турніру - таких, як стадіони, аеропорти і готелі. 

Під час заходу директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський оголосив послом волонтерського руху гравця ФК «Металіст» Марко Девіча, а також вручив йому диплом Друга Євро. 

«Якщо б я не брав участь в Євро як футболіст - я сподіваюся, що так буде - то я б із задоволенням став волонтером. Це дуже важлива і почесна робота», - сказав Марко. 

Журналісти, присутні на заході, були вражені тим, що Маркіян Лубківський спілкувався з футболістом рідною мовою «зірки» «Металіста» -  сербською. 

З´ясувалося, що директор МОК «Євро-2012 - Україна» є не тільки кадровим дипломатом, але й професійним перекладачем. Крім того, з країнами Балканського півострова його пов´язують низка подій з особистої біографії. У 90-х роках Маркіян Лубківський був співробітником Посольства України у Федеративній Республіці Югославія. 

З 2006 по 2009 рік він займав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Хорватії, а з 2007 по 2009 рік - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Боснії і Герцеговині за сумісництвом. А один із синів Маркіяна Лубківського, як і Марко Девіч, народився в Белграді. 

Фото: PHL

Теги: Марко Девіч, футбол, Євро-2012

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus