УКРАЇНА

01:25

22.05

Влада

Законопроект про легалізацію доходів фізосіб одержав перше схвалення

0

Комітет Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності пропонує парламентові підтримати внесений Президентом законопроект про легалізацію доходів фізичних осіб у 2004 році, взявши його за основу. Про це сказано в проекті постанови ВР, внесеній депутатами-членами комітету, повідомляють «Українські Новини».

На думку комітету, законопроект дозволить залучити тіньові кошти в реальну економіку країни, поповнити кредитні ресурси, поліпшити інвестиційний клімат.

Нагадаємо, у середині березня Леонід Кучма запропонував ВР провести з 1 березня по 31 грудня 2004 року легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не були сплачені податки і збори до бюджету, і державні цільові фонди, поставити на затвердження парламенту відповідний законопроект.

Законопроект передбачає легалізацію шляхом добровільного декларування фізособами відповідних доходів (або об’єктів) і сплату державного збору за видачу посвідчення про легалізацію доходів за ставкою 10% вартості об’єктів легалізації, що знаходяться як в Україні, так і за її межами.

При цьому законопроект ставить обов’язковою умовою легалізації грошей їх переказ або внесення протягом періоду легалізації на поточні рахунки в банках України.

Законопроект передбачає звільнення осіб, які легалізували доходи, від кримінальної відповідальності за ухиляння від сплати податків, ухиляння від повернення виторгу в іноземній валюті та незаконне відкриття або використання за кордоном валютних рахунків, а також від адміністративної відповідальності за ухиляння від подання декларації про доходи.

При цьому запропонована амністія капіталів не поширюється на доходи, отримані від злочинної діяльності, а також доходи осіб, за якими порушені кримінальні справи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus