УКРАЇНА

11:55

25.05

Влада

В Україні відшкодовуватимуть збитки жертвам злочинів

0

З 2006 року в Україні буде запроваджено практику відшкодування потерпілим збитків, завданих злочином. Про це йдеться в проекті Указу Президента «Про Концепції забезпечення захисту законних прав та інтересів осіб, які постраждали від злочинів», затвердженого на урядовому засіданні 31 березня 2004 року, повідомляє «Главред».

Проект, який був розроблений Міністерством юстиції, має на меті визначити напрямки державної політики в сфері надання допомоги потерпілим від злочинів і розвитку ефективної системи захисту їхніх прав і законних інтересів.

Проект Концепції запропонував поетапну реалізацію цієї проблеми. На першому етапі (2004-2006 р.) буде вивчено світовий досвід з питань захисту прав і інтересів потерпілих, а також розроблено законодавство з питань захисту прав і інтересів потерпілих і механізм реалізації їхніх прав.

На другому етапі (з 2006 року) буде запроваджено в практику відшкодування потерпілим збитків, завданих злочином, встановлені обсяги відповідного бюджетного призначення в загальному фонді держбюджету. Буде також створено сприятливі умови для діяльності громадських організацій і фондів у сфері надання допомоги потерпілим.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, згідно зі статистичними даними, тільки протягом 2003 року в Україні від злочинів потерпіли 352 тис. громадян. Сума щавданих збитків при цьому становила близько 100 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus