УКРАЇНА

16:46

22.05

Влада

Україна хоче знати перспективи співробітництва з НАТО

0

Україна на Стамбульському самміті НАТО, який відбудеться влітку, хотіла б “одержати чіткі сигнали” щодо перспектив співробітництва з Альянсом. Про це в четвер, 1 квітня, заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин на зустрічі з делегацією Ради з питань закордонних відносин США, повідомляє LIGA ONLINE.

Під час зустрічі Володимир Литвин, зокрема, зазначив, що Україна орієнтується на більш тісне співробітництво з НАТО, тому що наша країна «зацікавлена в зміцненні власної безпеки». За його словами, Україна на Стамбульському самміті НАТО, що відбудеться влітку цього року, хотіла б «одержати чіткі сигнали» щодо перспектив співробітництва з Альянсом.

Спікер також сказав, що Україна «відчуває щиру зацікавленість з боку американської сторони» процесами, які відбуваються в нашій країні. І додав, що останнім часом проходять активні консультації на державному рівні. Візит делегації Ради з питань закордонних відносин США Литвин розцінює саме в такому контексті. Керівник українського парламенту також наголосив, що Україна є державою з молодою демократією, і для неї важливий «неупереджений погляд з боку».

За словами спікера, для України настав відповідальний момент у відносинах з Європейським Союзом, що пов’язаний з розширенням ЄС. «Ми не хотіли б виявитися в сірій зоні, ми хочемо бути рівноправними учасниками європейського співробітництва», - наголосив Литвин.

Голова Верховної Ради також висловив думку, що Україна «є і має бути ідеальним партнером США в Європі». Він сказав, що українська держава зацікавлена в поглибленні економічного співробітництва із США, у підтримці американською стороною вступу нашої країни до ЄС і в наданні Україні статусу країни з ринковою економікою. Необхідно, переконаний Литвин, вилучити виправлення Джексона-Венніка стосовно України.

Глава українського парламенту проінформував членів делегації щодо перебігу конституційної реформи, наголосивши, що основна мета реформи збігається із суспільними потребами. За його переконанням, повноваження гілок влади мають бути врівноваженими.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus