УКРАЇНА

03:08

24.05

Влада

Більшість хоче голосувати бюлетенями

0

Більшість Верховної Рада виступає за проведення голосування по проекту закону про внесення змін до Конституції іменними бюлетенями. Про це журналістам повідомив постійний представник президента в парламенті Олександр Задорожній, повідомляють «Українські новини».

За словами Задорожнього, спеціальна конституційна комісія у четвер на своєму засіданні розглядає три пропозиції щодо процедури голосування по законопроекту політреформи, зокрема голосування, коли кожен депутат підводиться, іменними бюлетенями, а також голосування картками за допомогою системи «Рада». І додав, що всі члени комісії схиляються до того, щоб розглядати цей законопроект протягом цілого пленарного дня.

Задорожній повідомив, що парламентська більшість схиляється до проведення голосування іменними бюлетенями. За його словами, бюлетені мусять бути саме іменними, що не дасть можливості сфальсифікувати голосування.

На думку Задорожнього, голосувати по законопроекту про внесення змін до Конституції потрібно в цілому. Свою позицію він пояснив тим, що постатейне голосування може привести до провалу всього законопроекту.

Представник президента зазначив, що дискусійними залишаються кілька положень законопроекту, зокрема положення про імперативний мандат і закріплення пропорційної системи виборів депутатів Верховної Ради в тексті Конституції.

На думку Задорожнього, голосування “проти” з цих питань може призвести до того, що частина депутатів може відмовитися підтримати весь текст документа при його голосуванні в цілому, і, таким чином, законопроект може не набрати необхідні для ухвалення 300 голосів .

Народний депутат також зазначив, що на введенні імперативного мандата наполягають дві політичні сили, які нараховують 80 депутатів.

«Постатейне голосування - це шлях до провалу політреформи», - сказав Задорожній.

Нагадаємо, що народний депутат, лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз виступає за постатейне обговорення і голосування по законопроекту про внесення змін до Конституції. Проект цієї постанови зареєстрований у Верховній Раді.

У вівторок голова парламенту Володимир Литвин критикував пропозицію Мороза про постатейний розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus