УКРАЇНА

16:48

24.05

Влада

Генпрокуратура заборонила анкетування журналістів

0

Глава парламентського комітету з питань свободи слова й інформації Микола Томенко заявив, що очолюваний ним комітет і Генеральна прокуратура України домоглися припинення незаконного анкетування журналістів, передає «Главред».

Як повідомив М.Томенко, заступник Генпрокурора Ольга Колінько проінформувала парламентський Комітет, що під час прокурорської перевірки лист Держкомтелерадіо щодо проведення анкетування журналістів і засобів масової інформації відкликано.

Нагадаємо, що в лютому цього року Держкомтелерадіо направив обласним і міським управлінням держадміністрацій у справах преси й інформації листа з вимогою «зібрати відповідні дані щодо державних і комунальних друкованих ЗМІ і їхніх журналістів».

У доданих до листа анкетах журналісти мали були вказати свій псевдонім, улюблену тематику, спеціалізацію, наявність членства в журналістських об’єднаннях, а також розмір заробітної плати і гонорарів. Зазначені вимоги Держкомтелерадіо є порушенням законодавства України.

Микола Томенко також зазначив оперативність Генеральної прокуратури, що зупинила незаконну «інвентаризацію» ЗМІ і журналістів України.

Крім того, слід зазначити і принципову позицію засобів масової інформації і журналістів, які відмовилися надсилати ці анкети. Як зауважила Ольга Колинько, «за повідомленням Держкомтелерадіо, від журналістів і засобів масової інформації не надійшло жодної заповненої анкети».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus