УКРАЇНА

07:04

26.05

Влада

Пінчук готовий профінансувати один із проектів Сороса

0

Підприємець Віктор Пінчук готовий підтримати один із проектів, який фонд Джорджа Сороса фінансує в Україні, повідомляє «Українська правда».

Зокрема, під час круглого столу «Верховенство права і судова реформа в Україні» за участю Сороса Віктор Пінчук сказав, що готовий профінансувати створення «юридичних клінік» в Україні.

Міжнародний фонд «Відродження» створив в Україні мережу з 23 «юридичних клінік», що діють при юридичних факультетах вузів. Метою даного проекту є безкоштовна правова допомога громадянам.

Пінчук сказав, що може фінансово посприяти збільшенню числа таких «юридичних клінік» до 100, а також висловив готовність як народний депутат лобіювати прийняття необхідного закону.

Середній бюджет на створення однієї «клініки» складає 4-6 тисяч доларів.

Нагадаємо, у середу, 31 березня, відкрився форум громадських правозахисних організацій «Права людини на виборах». У ньому беруть участь 118 представників 82 українських громадських правозахисних організацій з більшості регіонів України. Форум організований Радою українських правозахисних організацій і Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На сьогодні на 15 годину запланована зустріч Дж.Сороса з Л.Кучмою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus