УКРАЇНА

08:40

20.06

Влада

Кваснєвський вирішив питання меткомбінату «Huta Czestochowa»

0

Польща вирішила призупинити приватизацію металургійного підприємства Huta Czestochowa. Як повідомляють «Українські Новини» про це на прес-конференції заявив президент Польщі Олександр Кваснєвський. Він сказав, що результати минулого тендера будуть докладно вивчені ще раз, після чого комісія найближчими днями представить свої висновки.

«Потрібно буде все ще вивчити, і тому приватизацію призупинено. Ми маємо почекати кілька днів результатів роботи комісії і тих висновків, що вона наведе», - сказав Кваснєвський. Після цього, за словами польського президента, тендер буде або анульований, або буде знайдено інший варіант розв’язання цієї проблеми. Він також завірив, що комісія працює в умовах максимальної прозорості і українська сторона одержує всю інформацію.

Зі свого боку президент України Леонід Кучма подякував польській стороні за таке рішення. Він також сказав, що задоволений тим, що українські компанії виходять на західні ринки. «Я вдячний урядові Польщі, що вони, якщо виникла якась там кома, якась проблема, то вони призупинили для того, щоб розібратися», - сказав Кучма. До цього Леонід Кучма додав, що приватизації меткомбінату «Huta Czestochowa» приділяється забагато уваги.

Нагадаємо, що в січні Польща визначила корпорацію «Індустріальний союз Донбасу» і холдинг LNM Group учасниками заключної частини тендера з придбання активів “Huta Czestochowa” і акцій “Huta Stali Czestochowa”. Незважаючи на те, що ІСД від самого початку пропонувала більш вигідні умови приватизації, і те, що за пропозицію ІСД проголосували більшість членів тендерної комісії, у лютому польський уряд оголосив переможцем тендера LNM.

Після цього прем’єр-міністр Віктор Янукович запропонував прем’єрові Польщі Лешеку Міллеру створити міждержавну робочу групу для аналізу приватизації Huta Czestochowa.

ІСД вважає перемогу LNM у тендері незаконною через те, що холдинг поліпшив свої інвестиційні пропозиції щодо Huta Czestochowa вже після закінчення терміну подачі пропозицій.

LNM Group є другим за розміром у світі виробником сталі з обсягом виробництва близько 35 млн. тонн.

ІСД займається реалізацією металопродукції, а також забезпеченням газом і електроенергією підприємств України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus