УКРАЇНА

03:28

22.05

Влада

Екс-кандидат у мери Ромен звинувачує Адміністрацію президента та соціалістів

0

Колишній кандидат у мери міста Ромни (Сумська область) Олексій Біловол звинувачує Адміністрацію президента в знятті його з реєстрації, а керівництво Соціалістичної партії у відсутності підтримки з її боку під час виборчого процесу. Про це він повідомив журналістам на прес-конференції, передають «Українські Новини».

За словами Біловола, виборчий процес цілком контролювався місцевою владою, зокрема, представниками райдержадміністрації, які діяли за вказівкою Адміністрації Президента. Під час виборчої кампанії було допущено цілу низку грубих порушень, помітив екс-кандидат у мери, додавши, що жодна його скарга щодо численних порушень під час виборів не була зареєстрована.

Що стосується Соціалістичної партії, то Біловол, зокрема, нагадав, що причиною зняття його з реєстрації як кандидата, була стаття в газеті СПУ «Товариш». У статті говорилося, що в 1998 році Біловола було звільнено з посади голови Роменської районної державної адміністрації через політичні мотиви. Насправді, за словами екс-кандидата в мери, під час усієї виборчої кампанії він ретельно уникав такого формулювання, оскільки знав, що воно може стати причиною зняття його з реєстрації. Біловол уточнив, що формально його звільнили зі своєї посади 1998 року через недоліки в роботі.

При цьому Олексій Біловол зазначив, що він не звинувачує журналістів, які написали цю статтю, а звинувачує керівництво СПУ, яке недбало поставилося до виборів мера міста.

Екс-кандидат додав, що за день до виборів у Ромнах був організований мітинг на його підтримку, де були присутні 11 депутатів Верховної Ради з фракції блоку партій «Наша Україна», кілька депутатів із фракції Комуністичної партії і тільки один представник у парламенті від СПУ Йосип Вінський.

Біловол також повідомив, що в ході виборчої кампанії він не одержав від СПУ ніякої фінансової або матеріальної підтримки.

«Те, що вибори були програні - це результат або непрофесіоналізму, або цілеспрямованих дій партії», - сказав екс-кандидат. І додав, що вирішив вийти із СПУ і вступити до лав «Нашої України».

Біловол додав, що надалі має намір проводити роботу в Ромнах і Роменському районі на підтримку лідера «Нашої України» Віктора Ющенка як кандидата на виборах Президента 2004 року.

Нагадаємо, 27 березня Зарічний районний суд Сум скасував рішення територіальної виборчої комісії Ромен про реєстрацію кандидатом у мери Ромен колишнього голови Роменської районної державної адміністрації, представника Соціалістичної партії Олексія Біловола.

  Посилання за темою:  

» Новини: Суд зняв з реєстрації кандидата в мери Ромен за день до виборів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus