УКРАЇНА

18:02

24.06

Влада

Джорджа Сороса облили фарбою на форумі з прав людини

0

Сьогодні в Києві двоє невідомих облили фарбою главу Інституту відкритого суспільства, відомого фінансиста Джорджа Сороса. Як повідомляють «Українські Новини», інцидент відбувся перед початком проведення форуму суспільних правозахисних організацій «Права людини на виборах», – у конференц-залі готелю «Русь» до запрошеного на форум Сороса, який зайняв своє місце в президії, ззаду зненацька підбіг невідомий і кинув у нього кульку з фарбою.

Ця людина тримала в руках чорно-червоний прапор з символікою громадської організації «Братство». Після цього його було затримано охороною готелю «Русь», але в процесі затримання він вигукував гасла: «Сорос, геть з України!», «Ми самі розберемось!».

Через декілька хвилин після цієї події до Сороса підбіг ще один невідомий і зробив подібні дії. Цю людину також було затримано охороною і негайно виведено із залу.

У зв’язку з цією подією відкриття форуму було затримано на 15-20 хвилин. Незважаючи на подію, Сорос залишився в залі з наміром брати участь у форумі. Він заявив, що звинувачує в організації хуліганського нападу Адміністрацію президента. Він також додав, що не вперше стикається з такими інцидентами. Сорос сказав, що такі зустрічі йому були організовані в багатьох країнах і на багатьох заходах.

Тим часом сьогодні Блок Юлії Тимошенко вимагав від Адміністрації президента вибачитися за спроби дискредитувати фінансиста Джорджа Сороса. Про це повідомила прес-служба Блоку. «Ми вимагаємо вибачення керівництва Адміністрації Президента за дії, що приносять шкоду міжнародному авторитетові України», - говориться в повідомленні.

БЮТ вважає, що кампанія з дискредитації Сороса в державних і провладних засобах масової інформації зініційована Адміністрацією і вимагає її негайно припинити. На думку Блоку, кампанія проти Сороса є частиною плану щодо ізоляції України і встановлення в ній тоталітарного режиму.

Нагадаємо, що перед приїздом Сороса в Україну в деяких ЗМІ пройшла інформаційна кампанія проти його візиту. Коментуючи подібні повідомлення, Джордж Сорос звинуватив главу Адміністрації Віктора Медведчука в спробі його дискредитувати.

У форумі суспільних правозахисних організацій «Права людини на виборах» беруть участь 118 представників 82 українських громадських правозахисних організацій з більшості регіонів України. Організатором форуму є Рада українських правозахисних організацій і Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за підтримкою Міжнародного фонду відродження. Для участі у Форумі запрошені уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, голова Комітету Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко, Джордж Сорос і деякі інші учасники.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus