УКРАЇНА

03:07

24.05

Влада

Міноборони розробило стратегію реформування Збройних сил

0

Міністерство оборони розробило Стратегічний оборонний бюлетень на період до 2015 року, який окреслює основні напрямки реформування Збройних сил. Про це повідомив журналістам міністр оборони Євген Марчук. За його словами, Стратегічний оборонний бюлетень є базовим документом майбутньої реформи, повідомляють «Українські Новини». Сьогодні його розглянула Держкомісія з питань реформування ЗС.

У Стратегічному бюлетені оцінюються поточний стан ЗС, військові загрози, що існують для України, завдання для ЗС, необхідне фінансування і головний напрямок реформування.

Марчук сказав, що бюлетень ухвалила Державна комісія з питань реформування, розвитку ЗС, інших військових формувань, озброєнь і військової техніки та після доробки цей документ буде спрямований до Ради національної безпеки та оборони і потім буде представлений президентові Леоніду Кучмі.

За словами Марчука, реформування ЗС планують провести в два етапи: перший етап – 2004-2009 роки – буде підготовчим, а протягом другого – 2010-2015 роки – армію буде побудовано за новими принципами управління і переведено на нову систему зв’язку.

Марчук зазначив, що такий документ розроблений вперше і він буде опублікований.

Марчук також сказав, що бюлетень містить прогнози витрат на оборону за період 2004-2015 з щорічною деталізацією та прив’язкою до валового внутрішнього продукту і соціальних платежів. На базі цього документа і бюлетеня буде розроблено програму розвитку озброєнь.

За словами голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Георгія Крючкова, бюлетень буде в середині квітня спрямовано до НАТО. Крючков зазначив, що бюлетень буде доопрацьовано з питань кадрової політики Збройних сил. За його словами, на 2015 рік витрати на оборону заплановані на рівні понад 17 млрд. гривень (2,09% від ВВП), тоді як на 2004 рік затверджені бюджетом витрати на оборону складають 5,6 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus