УКРАЇНА

16:39

22.05

Влада

Табачнику цікаво, що вирішить Форум демократичних сил більшості

0

Партії парламентської більшості планують провести свій Форум демократичних сил 2 квітня. Про це заявив віце-прем’єр Дмитро Табачник. Як повідомляє «Громадське радіо», Табачник не відповів на питання, чи буде на цьому Форумі визначений єдиний кандидат від провладних сил на президентських виборах.

«Це Громадський форум, який підсумовує результати Форумів, що проходили майже у всіх великих містах і областях України. І що буде вирішувати громадськість на цьому Форумі, цим не керує і не повинен керувати Кабінет міністрів”, – сказав віце-прем’єр. Дмитро Табачник вважає проведення форуму великою політичною подією, а також зазначив, що йому самому буде цікаво дізнатися, що вирішить це зібрання.

За словами Дмитра Табачника, партія «Трудова Україна», членом якої він є, під час форуму не висуватиме свого кандидата в якості єдиного претендента від більшості.

Нагадаємо, що останнім часом політики з парламентської більшості робили суперечливі заяви щодо висунення єдиного кандидата від партій, які входять у більшість. Зокрема 22 березня координатор більшості Степан Гавриш заявив, що недоцільно висувати єдиного кандидата до завершення політичної реформи. На його думку, таким чином буде втрачено мотивацію для її проведення.

Ще раніше народний депутат Леонід Кравчук заявляв, що не підтримує ідею висунення єдиним кандидатом прем’єра Віктора Януковича.

Тим часом, бажаючих стати цим єдиним кандидатом також не бракує: голова НДП Валерій Пустовойтенко та голова УСПП Анатолій Кінах заявили зокрема про те, що їх можуть висунути політичні сили, керівниками яких вони є.

І вже зовсім песимістичний прогноз щодо ідеї висунення єдино кандидата зробив цього тижня голова Верховної Ради Володимир Литвин. За його прогнозом, від опозиції висуватимуться четверо кандидатів, а більшість висуне більше чотирьох кандидатів під час виборів президента. Литвин зазначив, що надії на висування єдиного кандидата є ілюзією політиків більшості й опозицій. Одночасно він не виключає, що провладні політичні сили будуть змушені висунути єдиного кандидата. «Це буде особистість, яку вважатимуть нейтральною», - сказав Литвин, хоча зазначив, що це буде не кращий вихід, оскільки єдиний кандидат може зазнати поразки.

  Посилання за темою:  

» Новини: Україна має розвивати відносини як з Росією, так і з Заходом - Табачник

» Новини: Гавриш проти Форуму демсил і висування єдиного кандидата до проведення політреформи

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus