УКРАЇНА

00:20

25.05

Влада

Україна не буде використовувати кредит МВФ за програмою «попереджувальний stand-by»

0

Україна не має наміру зичити кошти Міжнародного валютного фонду в рамках програми « попереджувальний stand-by». Як повідомляє «ІНФА», про це заявила прес-служба Міністерства фінансів України.

У Міністерстві фінансів таку позицію пояснюють тим, що з 1999 року платіжний баланс країни значно покращився. Мінфін також зазначає, що цю програму спрямовано на забезпечення тривалої макроекономічної стабільності та підтримку постійного економічного зростання, а центральний елемент програми припускає продовження зваженої фіскальної та монетарної політики, а також упровадження структурних реформ.

У той же час у Мінфіні позитивно відгукуються про затвердження Міжнародним валютним фондом програми « попереджувальний stand-by», оскільки це дозволило відновити співробітництво України з МВФ, що позитивно вплине на міжнародний імідж країни, зокрема, на відносини з іншими міжнародними фінансовими організаціями, такими як Всесвітній банк і Європейський банк реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, що в 29 березня МВФ ухвалив надання Україні кредиту на суму 605 млн. доларів у рамках програми « випереджувальний stand-by». Кредит надано на 12 місяців. Програма « випереджувальний stand-by» передбачає, що надані кошти знаходяться на рахунках МВФ і можуть бути виділені тільки у випадку особливих ситуацій за запитом України.

  Посилання за темою:  

» Новини: МВФ надав Україні 605 млн.доларів кредиту

» Новини: МВФ розгляне питання про співробітництво з Україною

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus