УКРАЇНА

16:27

24.05

Влада

Васильєв незадоволений, що суди пом’якшують вироки

0

Генеральний прокурор Геннадій Васильєв критикує суди за пом’якшення вироків. Про це говориться в листі Васильєва до голови Верховного Суду Василя Маляренка, повідомляє «Главред».

За словами Генпрокурора, торік за зумисні вбивства суди винесли вироки 160 злочинцям з покаранням нижчим за мінімальне,яке встановлено за такі злочини.

У листі Васильєва сказано, що в 2003-2004 р. Верховний Суд у касаційному порядку пом’якшив покарання 156 засудженим - кожне 10-е рішення з усіх переглянутих справ. Як приклади Генпрокурор називає пом’якшення вироку колишньому віце-президентові банку «Слов’янський» Борису Фельдману з 9 до 5 років позбавлення волі, пом’якшення з 11 до 6 років позбавлення волі вироку засудженому за крадіжку державного майна на суму 35 млн. гривень і замах на крадіжку понад 5 млн.

На думку Васильєва, це невиправдане пом’якшення вироків і воно створює враження безкарності, що стимулює здійснення громадянами протиправних дій .

Генпрокурор вважає, що судді Верховного Суду неодноразово ухвалювали протилежні рішення з тлумачення тих самих норм кримінального і кримінально-процесуального законодавства, які підштовхують місцеві та апеляційні суди до ігнорування основних принципів судочинства.

У листі Васильєв також наголосив, що прокуратура готова розглядати і приймати критику, яка стосується її діяльності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus