УКРАЇНА

12:44

20.05

Влада

Український і російський парламенти планують ратифікувати три угоди

0

Український і російський парламенти планують до кінця квітня ратифікувати три міжнародних угоди - про ратифікацію договору по ЄЕП, про співробітництво України і Росії в Азово-Керченській протоці і про держкордон, повідомляє «ІНФА».

Це питання обговорювалося у вівторок під час зустрічі голови комітету із закордонних справ Верховної Ради України Станіслава Сташевського та голови комітету зі справ СНД Ради Федерацій Федеральних зборів Російської Федерації Вадима Густова.

Сторони обговорили порядок денний четвертого засідання україно-російської міжпарламентської комісії зі співробітництва, що відбудеться 15 квітня в Санкт-Петербурзі. Густов зазначив, що на цьому засіданні мають бути обговорені процедура і порядок ратифікації вищезазначених угод, а також питання про їхнє синхронне прийняття. Густов також наголосив, що ці угоди вже пройшли попередній розгляд у комітетах парламенту Росії.

Зі своєї сторони Сташевський зазначив, що попередній розгляд у комітеті ВР пройшла угода про ратифікацію договору про держкордон. Інші два документи заплановано розглянути в комітетах на початку квітня. Він висловив надію, що вже до кінця квітня Верховна Рада ратифікує ці угоди.

На четвертому засіданні міжпарламентської комісії заплановано також розглянути питання про координацію дій України і Росії щодо вступу до ВТО, про стан співробітництва в області молодіжної політики, а також питання про виконання базових угод з Чорноморського флоту.

Планується, що 15 квітня в Санкт-Петербурзі відбудеться засідання міжпарламентської асамблеї країн СНД, а також зустріч на рівні керівників парламентів чотирьох країн - України, Росії, Білорусії та Молдови. 11 червня в Харкові заплановано проведення на рівні голів парламентів України і Росії зустріч з питання прикордонного співробітництва.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus