УКРАЇНА

16:51

22.05

Влада

Сьогодні починається рік Польщі в Україні

0

Президент Польщі Олександр Кваснєвський у вівторок, 30 березня, прибуде з візитом до України для участі в заходах з приводу відкриття Року Польщі в Україні. Церемонію урочистого відкриття за участю президентів Польщі та України заплановано на 19:00 у Національній опері імені Тараса Шевченка, повідомляють «Українські Новини».

Нагадаємо, наприкінці березня уряди України та Польщі затвердили програму проведення Року Польщі в Україні з назвою «Польща і Україна разом у Європі».

У рамках Року Польщі в Україні заплановано в травні у Варшаві, а також у грудні в Києві провести засідання міжпарламентського об’єднання України і Польщі.

У квітні-травні заплановано провести телевізійний міст Київ-Варшава за участю інтелігенції та громадських діячів двох країн. У травні в Луцьку відбудеться конференція, присвячена наслідкам вступу Польщі до ЄС для прикордонних регіонів. Передбачається також проведення круглого столу, присвяченого розвиткові нафтопроводу «Одеса-Броди-Гданськ», польсько-українського економічного самміту на вищому рівні, а також конференції з питань удосконалення суспільних відносин і праці.

У ході проведення Року Польщі в Україні планується також підписати двосторонні угоди про економічне співробітництво, про співробітництво в сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, у сфері інформатизації, у сфері туризму, а також почати роботу над підготовкою двосторонньої угоди в сфері охорони здоров’я.

Крім того, заплановано проведення серії виставок, ярмарків, культурних, наукових, спортивних заходів.

Рік Польщі в Україні триватиме до березня 2005 року.

Передбачається, що президент Польщі Кваснєвський буде в Україні до середи, 31 березня.

У лютому минулого року депутат Верховної Ради від блоку партії «Наша Україна» Борис Безпалий виступив за проведення Року України в Україні в 2004.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus