УКРАЇНА

17:15

25.05

Влада

Сорос не планує робити революцію в Україні

0

Після прибуття в Украъну міжнародний фінансист і суспільний діяч Джордж Сорос висловив здивування щодо якосты прийому. «Здається, що органи влади не дуже тепло зустрічають під час візиту в Україну. Мене це дуже сильно дивує, але я приїхав не до органів влади, тому можу обійтися без їхнього теплого прийому», - сказав Сорос журналістам в Сімферополі, коли зійшов з літака. В аеропорті Джорджа Сороса зустрічали тільки керівники Міжнародного фонду «Відродження», повідомляє “Українська правда” .

Джордж Сорос висловив переконання, що саботаж його візиту ініціює адміністрація президента. «Я так розумію, що це виходить від одного конкретного джерела – президентської адміністрації», - сказав Сорос. Він також додав, що готовий проводити зустрічі в Криму прямо під відкритим небом.

Сьогодні адміністрація Лівадійського палацу відмовила відомому фінансисту в проведенні там заходів через навчання цивільної оборони. Джордж Сорос відзначив, що хотів би відвідати Лівадійський палац як турист. «Але мені здається, що таке поводження органів влади не дуже пропагує туризм, який так потрібен Криму», - додав він.

У той же час Сорос сказав, що не ображається на Україну за такий прийом. За його словами, бюджет фінансування його фонду в Україні не зміниться і складатиме в наступному році 5 мільйонів доларів.

На питання про те, що за повідомленням деяких політиків, Сорос приїхав робити революцію, як і в Грузії, він сказав: «Я хочу запевнити, що не маю ніякого наміру втручатися у внутрішні справи України». «Однак офіційна позиція фонду – виступати за проведення справедливих, чесних і відкритих виборів. Фонд приєднається до роботи, щоб забезпечити проведення таких виборів, як і на минулих виборах», – заявив фінансист.

Останнім часом у ЗМІ триває кампанія творення негативного ставлення до Сороса.

  Посилання за темою:  

» Новини: Сорос прибув в Україну

» Новини: В Україну приїде Сорос

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus