УКРАЇНА

16:39

24.05

Влада

Гудима шукає кадри для енергетики в генпрокуратурі

0

Народний депутат, голова підкомітету з питань газової промисловості Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу Олекса Гудима пропонує президентові України призначити заступника генпрокурора Ольгу Колінько міністром палива та енергетики. Про це повідомляє «Главред».

«Кучма вже в який раз доручив заступникові генерального прокурора Ользі Колінько розібратися зі зловживанням у ПЕК... Оскільки посада міністра палива та енергетики вже місяць вакантна, схоже, що вимоги президента до моральних якостей претендента – завищені та нереальні», - зазначив він.

Тому, з огляду на великий досвід Ольги Колінько з розслідування «темних» енергетичних справ, Олекса Гудима вважає цілком логічним її призначення на посаду міністра палива та енергетики. «Українська енергетика від такого призначення звичайно не виграє, але красти в ПЕК, можливо, будуть менше», - сказав він.

23 березня Олекса Гудима вже пропонував вихід із ситуації з відсутністю міністра палива та енергетики: оголосити публічний конкурс на заміщення цієї посади. З такою пропозицією Олекса Гудима звернувся до прем’єр-міністра Віктора Януковича.

Нагадаємо, що 5 березня 2004 року президент України Леонід Кучма звільнив Сергія Єрмілова з посади міністра палива та енергетики України. Однією з причин звільнення С.Єрмілова Л.Кучма називав неадекватність цінової політики на ринку вугілля.

  Посилання за темою:  

» Новини: Нового міністра ПЕК знову обіцяють найближчим часом

» Новини: Гудима пропонує оголосити конкурс на заміщення посади міністра ПЕК

» Новини: У п’ятницю, можливо, буде новий міністр з питань ПЕК

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus