УКРАЇНА

15:12

22.05

Влада

У парламенті за гроші відтепер можна битися і псувати майно

0

Із зарплати народних депутатів, які встряють у бійки в сесійній залі парламенту, буде вираховуватися сума завданих збитків. Відповідне розпорядження підписав голова Верховної Ради Володимир Литвин. Про це він повідомив в інтерв’ю газеті «Бізнес».

Коментуючи ідею введення інституту парламентських приставів, які б стежили за порядком у сесійній залі, Володимир Литвин нагадав, що ця ідея закладена в підписаній десятьма фракціями і групами політичній угоді. Рішення з цього питання передбачено ухвалити до розгляду закону про внесення змін до Конституції.

«Як буде надалі - подивимося, але очевидно, що нинішній рівень політичної культури змушує шукати якісь попереджувальні заходи на захист українського парламенту і парламентаризму», - сказав Володимир Литвин.

Спікер також нагадав, що останнє протистояння в парламенті обійшлося в 12 тис. грн. «Можливо, для деяких депутатів це просто кишенькові гроші, але якщо вдуматися, така сума може бути й місячним заробітком усіх жителів середнього українського села», - сказав Володимир Литвин. Якщо депутати вважають, що утримання з їхньої зарплати суми завданої шкоди - це незаконно, «нехай подають на мене в суд», заявив спікер.

  Посилання за темою:  

» Новини: Мартинюк пропонує запровадити посади приставів у парламенті

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus