УКРАЇНА

11:44

25.05

Влада

Суддя Замковенко отримав два роки умовно

0

Апеляційний суд Києва присудив колишнього голови Печерського районного суду столиці Миколу Замковенка до двох років позбавлення волі з річним випробувальним терміном. Про це повідомив адвокат Замковенка Андрій Федур, передає «ІНФА».

За словами Федура, у понеділок суд зняв звинувачення з М.Замковенка за всіма статтями кримінальної справи, порушеної відносно нього, крім статті 367 частини 2 КК України (службова недбалість).

Адвокат також повідомив, що суд ухвалив обрати запобіжний захід для Замковенка 2 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 1 рік.

24 липня 2001 року Леонід Кучма своїм указом звільнив Замковенка із займаних посад. Підставою для указу стало подання Вищої ради юстиції на звільнення з посади голови і судді Печерського райсуду Києва Замковенка «за порушення присяги судді».

Комісія Вищої ради юстиції, створена для перевірки обставин, викладених у поданні 24-х народних депутатів України відносно Замковенка, встановила серйозні порушення, допущені суддею в більш, ніж 20-ти справах.

Кримінальну справу відносно М.Замковенка було порушено 29 травня 2001 року Київською міською прокуратурою. Підсудний звинувачувався в тому, що, використовуючи своє службове становище, заподіяв у період з 1996 року по 2001 рік низку злочинів у сфері службової діяльності, а також злочини проти правосуддя.

Відносно Миколи Замковенка було порушено кримінальні справи за статтями 364 частина 2 (зловживання владою або службовим становищем), 365 (перевищення влади або службових повноважень), 366 частина 1 (службова підробка), 367 частина 2 (службова недбалість) Карного Кодексу України і за статтею 176 частина 2 Карний Кодекс УРСР 1960-ого року (винесення суддею свідомо неправдивої постанови).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus