УКРАЇНА

11:54

23.05

Влада

Партія «Громада» братиме участь у президентських виборах

0

Всеукраїнське об’єднання «Громада», лідером якого є екс-прем’єр України Павло Лазаренко, має намір взяти участь у президентських виборах 2004 року. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації «Громада» Петро Коваленко, повідомляє «Главред».

За словами Коваленка, найближчим часом відбудеться з’їзд «Громади», на якому буде розглянуто питання щодо участі у виборах президента. Коваленко також розповів про телефонний дзвінок Павла Лазаренка з нагоди проведення 10-річчя організації в Києві. «Зберігайте свої ряди, я незабаром повернуся, і роботи буде чимало», - процитував Коваленко слова партійного лідера.

Коваленко також зазначив, що дніпропетровська організація партії вважає неправдивим висвітленням вітчизняними ЗМІ судового процесу над Лазаренком. За словами Коваленка, ця інформація у деяких випадках є необ’єктивною, упередженою та перекрученою, а оцінні судження і твердження в окремих повідомленнях - неетичними, оскільки в них як безперечні факти до рішення суду поширюються непідтверджені дані. «Це все з виборами пов’язано, знову піар-технології, усе-таки рівень Павла Івановича високий та інформація зі справи для багатьох співвітчизників може бути принциповою», - сказав Коваленко.

Він зазначив, що члени партії стежать за ходом судового процесу в США, однак воліють не одержувати інформацію щодо справи зі ЗМІ, а регулярно відправляють деяких партійців до Києва, де одержують інформацію від адвокатів Лазаренка та інших людей, які мають можливість безпосередньо спілкуватися з екс-прем’єром.

Глава облорганізації також повідомив, що зараз Дніпропетровська організація «Громада» відновила активну діяльність у регіоні і вийшла на новий рівень співробітництва з місцевими органами влади, беручи участь у розгляді скарг громадян місцевими виконкомами і допомагаючи у вирішенні побутових проблем населення. За словами Коваленка, кількість членів «Громади» в області складає 80 тис. чоловік, діють 40 з колишніх 46 секретарів партії, активно поширюється газета «Новий час».

Лазаренко починав свою політичну кар’єру у Дніпропетровській області, де довгий час був главою обладміністрації й облради. До його арешту партійна організація в Дніпропетровській області була найчисельнішою і найактивнішою серед інших регіональних організацій.

Лазаренко зараз знаходиться у США. У Сан-Франциско в суді присяжних відбуваються засідання по справі Лазаренка. Прокуратура США звинувачує його у відмиванні 114 млн. доларів через приватні американські фінансові установи.

  Посилання за темою:  

» Новини: Лазаренко має намір повернутися в Україну

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus