УКРАЇНА

15:16

22.05

Влада

Україна бере участь у обговоренні перспектив реалізації програми INOGATE

0

У понеділок, 29 березня, у Брюсселі під егідою Європейської комісії зустрічаються міністри енергетики держав-учасників програми INOGATE (Interstate Oil and Gas Transport to Europe - Міждержавне транспортування нафти і газу до Європи) - Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдавії, Туркменістану, Узбекистану та України, повідомляє LIGA ONLINE. Україну на цій зустрічі представляє заступник міністра палива та енергетики Богдан Клюк.

Під час зустрічі Єврокомісія винесе на схвалення програму дій INOGATE на 2004-2006 р. усім країнам, які беруть участь у програмі. Будуть обговорюватися питання технічного сприяння інвестиційним проектам у нафто- і газових секторах країн INOGATE та інші стратегічні напрямки співробітництва.

Крім того, 31 березня INOGATE планує проведення круглого столу на тему «Нафтові і газові інвестиційні можливості в країнах СНД». У рамках цього заходу державні компанії з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Киргизстану та України запропонують 11 великих проектів в галузі транспортування нафти і газу, які вимагають фінансової підтримки міжнародних фінансових інститутів і приватних інвесторів.

INOGATE - програма технічної допомоги, яку фінансує Європейський Союз. Основною її метою є підвищення безпеки постачань енергоресурсів до Євросоюзу шляхом сприяння регіональної інтеграції нафто- і газопровідних систем і спрощення транспортування енергоносіїв у самих регіонах і на зовнішні ринки Європи та Заходу в цілому. При цьому INOGATE сприяє залученню приватних інвесторів і міжнародних фінансових організацій для участі в проектах, які пов’язані з трубопровідними системами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus