УКРАЇНА

18:20

22.05

Влада

Україна відсвяткує 575-річчя першого з’їзду монархів Європи

0

Україна цього року може відсвяткувати 575-у річницю першого з’їзду монархів країн Європи, який проходив у Луцьку. Як повідомляє «LIGA ONLINE», проект відповідної постанови вніс на розгляд Верховної Ради перший заступник голови Комітету з питань культури і духовності, член політичної групи Української народної партії Павло Мовчан.

Відповідно до документа Кабінет Міністрів має створити організаційний комітет з підготовки і проведення святкування цієї історичної події і розробити відповідний план заходів.

Проектом постанови також рекомендовано Кабмінові України провести міжнародну науково-практичну конференцію, видати наукову і художньо-публіцистичну літературу, присвячену цій події, та виділити кошти на проведення ремонтно-реставраційних робіт архітектурної пам’ятки ХІ століття – Замка Любарта, де в 1429 році проходив з’їзд монархів.

«Практика організації сучасних міжнародних конференцій, саммітів, зустрічей президентів, голів урядів, дипломатичних представників різних країн має глибокий історичний корінь, де почесне місце посідає перший з’їзд монархів Європи в місті Луцьк. Його історичне значення може стати запорукою прийняття позитивних рішень сучасного Європейського Союзу», – відзначає Павло Мовчан.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus