УКРАЇНА

17:49

21.05

Влада

Чорновіл створить третю силу, орієнтовану і на Ющенка, і на Литвина

0

Тарас Чорновіл улітку цього року має намір розпочати роботу зі створення «третьої сили», яка частково орієнтуватися на Віктора Ющенка, частково – на Володимира Литвина. Про це він заявив під час перебування в Івано-Франківську місцевій газеті «Репортер», повідомляє «Українська правда».

Метою створення такої сили Чорновіл називає недопущення реваншу Медведчука при президенті Ющенку.

«Уявімо собі ситуацію, що Віктор Ющенко стає президентом, а зміни до Конституції стають реальністю. У цих умовах, за відсутності зваженої третьої сили, Віктор Медведчук може використати «страхи» парламенту перед Ющенком, – припускає Тарас Чорновіл. І додав, що у фракції «Нашої України» є багато людей, які «досить відверто говорять про бажання реваншу».

«Тому в парламенті витвориться потужна протидія «реваншистам» із «Нашої України», яку, як завжди, очолить кризовий менеджер Віктор Медведчук. Цей центр буде набагато сильнішим, аніж центр влади президента Ющенка. Зміни до Конституції на це спрямовані. Завдання третьої сили – не дати це зробити», - наголосив Чорновіл.

Третя сила, за словами Чорновола, «частково орієнтуватиметься на підтримку певних ініціатив з боку Віктора Ющенка, частково – на підтримку ініціатив із боку спікера парламенту Володимира Литвина».

Депутат переконаний, що створення дійсного коаліційного центристсько-правого уряду - це та “роль, яку може зіграти третя сила”. За його словами, це необхідно, аби не допустити розколу суспільства через два центри влади.

Нагадаємо, на початку лютого Чорновіл вийшов із складу фракції «Наша Україна», висловивши незгоду з діями фракції, назвавши їх приреченими на невдачу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus