УКРАЇНА

19:31

22.04

Влада

Пустовойтенко знає деталі всіх справ Лазаренка?

0

Вже двоє свідків з України заявили суду в Сан-Франциско, що Валерій Пустовойтенко знає деталі всіх операцій, що здійснювалися Павлом Лазаренком на посаді прем’єр-міністра України. Як повідомляє «Украинская правда», 25 березня в ході процесу США проти П.Лазаренка було продемонстровано запис свідчень Анатолія Мінченка - колишнього міністра енергетичного комплексу України в Кабінеті П.Лазаренка.

За словами А.Мінченка, від нього вимагали, щоб він підписав контракт на закупівлю котеджів від G.H.P.Corporation. Однак, міністр не мав права підписувати комерційні контракти між Кабінетом Міністрів і приватними фірмами.

На запитання, як сталося, що він все-таки підписав, А.Мінченко повідомив, що зустрівся з В.Пустовойтенком, який тоді був міністром Кабінету Міністрів, і той дав негласний дозвіл підписувати.

За словами Мінченка, вони зустрілися на дачі, і на його запитання про контракти, які йому дав підписувати Петро Шкодун (керівник відділу планування і фінансів КМУ), В.Пустовойтенко сказав: «Це відома справа, немає проблем, підписуй, якщо хочеш, або не підписуй, бо ми вже почали платити за котеджі так чи інакше».

Після того А.Мінченко, за його словами, підписав другу квитанцію й гроші були переведені на G.H.P.Corporation.

На запитання, звідки про цю справу знав В.Пустовойтенко, А.Мінченко відповів, що тільки троє людей знали всі ті справи, які стосувалися фінансових виплат у валюті за подібні контракти: це був В.Пустовойтенко, його бухгалтер і П.Лазаренко.

І все це було зроблено за участю В.Пустовойтенка, зазначив свідок.

Перший свідок з України, який виступив на процесі у Сан-Франциско, Володимир Карповцев (у 1997 році був завідувачем відділу планування та фінансів в апараті Кабінету Міністрів України) також заявив, що деталі всіх операцій, які здійснювалися в бутність П.Лазаренка прем’єр-міністром, достеменно знає В.Пустовойтенко. Про це повідомляла «Немецкая волна».

Як повідомляє «Українська правда», свідчення А.Мінченка записано в Києві в травні 2003 року. У той час він вже покинув Кабінет Міністрів України і працював у приватній фірмі в Києві.

У 1996-97 роках А.Мінченко був державним міністром України з питань промислової політики та паливно-енергетичного комплексу. Потім – до 1999 р. - головою Державного комітету України з матеріальних резервів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus