УКРАЇНА

03:08

17.01

Влада

Лужков вважає, що Росія збереже Чорноморський флот

0

Росія повинна зберегти Чорноморський флот, оскільки він грає ключову роль в забезпеченні безпеки південних кордонів країни, заявив в неділю мер Москви Юрій Лужков в ході відвідин гвардійського ракетного крейсера «Москва», пишуть «РІА Новини».

«Чорноморський басейн був, є і буде геополітичним простором, який представляє для Росії особливий інтерес. Це південні рубежі нашої країни, і будь-які послаблення на цьому фланзі обернуться великою стратегічною проблемою для нашої країни», - сказав Лужков в Севастополі випадково 225-летия Чорноморського флоту РФ.

«Чорноморський флот буде завжди і назавжди тією основою, яка захищає південні кордони нашої країни», - відзначив мер Москви.

За словами Лужкова, Росія приймає необхідні заходи з підтримки і розвитку Чорноморського флоту РФ.

«Переконаний, після 2000 року ситуація з вдосконалення нашого оборонного потенціалу змінилася (у кращу сторону) і буде такою завжди», - відзначив мер Москви.

Він констатував, що Росія - миролюбна країна, але через своє особливе географічне положення і наявність багатих природних ресурсів завжди буде об’єктом «жаданих інтересів» з боку третіх сил, які намагатимуться перетворити російську державу «на територію».

«Ми повинні бути сильною країною і зробити так, щоб наші Збройні сили і Чорноморський флот завжди мали підтримку і нормальний бойовий потенціал для виконання завдань», - вказав Лужков.

У Севастополі проходять святкування на честь 225-ї річниці Чорноморського флоту РФ.

У Військово-морському параді беруть участь 30 бойових кораблів Флоту, десять допоміжних судів, 20 одиниць бойової техніки і підрозділу Морської піхоти. Приймає Парад у командира з’єднання надводних кораблів ЧФ РФ контр-адмірала Олега Гарамова командувач Флотів віце-адмірал Олександр Клецков.

Зокрема, в парадному строю проходять Великий десантний корабель «Ямал», БДК ВМС України «Костянтин Ольшанський», Великий протичовновий корабель «Керч», сторожовий корабель «Тямущий», гвардійський ракетний крейсер «Москва», малий протичовновий корабель «Суздалець», морський тральщик «Ковровець» та інші.

Участь в святкуванні приймає керівництво Міноборони РФ, головкоми ВМФ і ВВС - Володимир Висоцький і Олександр Зелін, керівники російських регіонів, що шефствують над кораблями і частинами ЧФ, командувач ВМС України Ігор Тенюх.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus