УКРАЇНА

13:44

23.05

Влада

У Верховній Раді може з’явитися «третя сила»

0

Народний депутат Михайло Добкін, вийшовши з депутатської групи «Демократичні ініціативи», не заперечує можливості входження в нову фракцію, яка може бути сформована у Верховній Раді і займе позицію між полярними флангами ВР.

Про це народний депутат повідомив в інтерв’ю тижневикові «Кіевскій телеграфъ».

«Якщо і буду вступати в нову фракцію, то тільки в ту, яка побудована на партійній основі. І не для того, щоб гарантувати собі місце у списках на наступних парламентських виборах. Просто життя вже довело: якщо депутатська група сформована не на партійній основі, то вона приречена на вимирання», - сказав Добкін.

Народний депутат також не виключив можливості приєднання до «третьої сили» на чолі з нинішнім спікером парламенту Володимиром Литвином.

«Якщо буде сформована якась третя сила, яка займе позицію між полярними флангами ВР і обере своїм ідейним лідером Володимира Литвина, то не виключено, що я виявлюся серед депутатів, які її підтримують», - наголосив депутат.

Нагадаємо, що 25 березня член фракції «Народовладдя» Володимир Нечипорук повідомив про те, що коли у Верховній Раді буде створена фракція мажоритарників, у неї можуть увійти близько 50 депутатів.

Останнім часом четверо народних депутатів-мажоритарників – Василь Гаврилюк, Орест Климпуш, Олексій Козаченко і Володимир Шкляр – вийшли зі складу парламентської групи «Народовладдя», і ще троє мажоритарників – Олег Каратуманов, Михайло Добкін і Людмила Давидова – написали заяву про вихід з депутатської групи «Демократичні ініціативи».

  Посилання за темою:  

» Новини: Депутати «Демініціатив» не витримують навантаження на свідомість

» Новини: Група «Демократичні ініціативи» продовжує танути

» Новини: Депутатську групу «Народовладдя» залишили 4 парламентарії

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus