УКРАЇНА

13:47

23.05

Влада

Буде перевірено процедуру приватизації комбінату «Huta Czestochowa»

0

Наступного тижня спеціальна польська комісія ухвалить вердикт про дотримання процедури при приватизації меткомбінату «Huta Czestochowa». Про це повідомив Президент Польщі Олександр Кваснєвський в інтерв’ю газеті «День».

За словами Олександра Кваснєвського, у Польщі створена група, яка має оцінити всю процедуру приватизації і «подивитися, чи були помилки, недоліки». «Якщо побачимо, що процедура під час тендера була правильною, то рішення потрібно підтримати. Але якщо були якісь неправильні дії, то ситуація буде іншою. Однак цей випадок не слід трактувати як «бути або не бути», тому що ми також беремо участь у багатьох тендерах?», – сказав він.

Воднораз президент зазначив, що Польща зацікавлена в приході українського капіталу. За його словами, міністерство державної скарбниці Польщі запропонувало перелік із двохсот проектів, у яких українцям запропонують взяти участь. «Що ж до ІСД, те це також серйозне підприємство. Ми будемо його запрошувати до приватизації», – додав Олександр Кваснєвський.

Нагадаємо, що наприкінці лютого міністр держмайна Польщі Збігнев Каневський повідомив про обрання британсько-індійської LNM Group інвестором для «Huta Czestochowa», незважаючи на рішення конкурсної комісії, яка одноголосно проголосувала за пропозицію корпорації «Індустріальний союз Донбасу» і рекомендувала урядові вибрати інвестором українську компанію. ІСД, у свою чергу, висловила з цього приводу протест і заявила про готовність відстоювати свої права в суді.

Раніше президент України Леонід Кучма доручив прем’єр-міністрові Віктору Януковичу розібратися в ситуації навколо приватизації меткомбінату «Huta Сzеstосhоwа». У свою чергу Віктор Янукович направив листа польському прем’єрові Лешеку Міллеру, у якому, зокрема, назвав дискримінаційним рішення про відмовлення корпорації ІСД у приватизації польського метпідприємства.

  Посилання за темою:  

» Новини: Українці підтримують президента і уряд у справі Huta Czestochowa

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus