УКРАЇНА

09:02

22.05

Влада

Київрада вирішить, чи пускати на своє радіо «Громадське радіо», «Свободу» і Німецьку хвилю

0

Нова радіостанція столиці «Радіо Київ», що повинна 29 березня з’явитися на частоті 98 FM, очікує рішення свого засновника, Київської міської ради, про можливості і форми співробітництва з «Громадським радіо», «Радіо Свобода» і Німецькою хвилею.

Як повідомив в інтерв’ю директор «Радіо Київ» Олександр Кривошеєнко, новий мовник одержав пропозиції про співробітництво від цих трьох організацій, причому «Свобода» і DW запропонували транслювати свої передачі, а «Громадське радіо» - разом робити інформаційні програми і новини.

«Радіо Київ» розглянуло пропозиції, що надійшли, і направило їх засновникові. Київміськрада прийняла інформацію до розгляду, однак офіційного рішення поки не прийняла. На «Радіо Київ» очікували, що рішення буде прийнято до початку мовлення, але, оскільки цього не відбулося, сітку мовлення довелося змінити. Саме тому перший ефір 29 березня, анонсований презентаційний радіомарафон, пройде без участі «Громадського радіо».

Як ми вже повыдомляли, “Радіо Київ” головною своєю метою бачить інформування про проблеми та інтереси киян. Як було заявлено 24 березня, в ефірі на частоті 98 FM виходитимуть також інформаційні програми та новини, що спільно готують “Громадським радіо” та “Радіо Київ”. Партнери працюватимуть над ранковою, денною та вечірньою інформаційними програмами, щогодинними випусками новин та дискусійними ток-шоу, ведучими яких є Сергій Рахманін, Микола Вересень, Кость Бондаренко та Ігор Слісаренко.

При цьому, вже через два дні, 26 березня, Керівництво «Радіо Київ» скасувало домовленість про вихід програм «Громадського радіо» 29 березня в ефірі цієї радіостанції. Причиною зняття програм «Громадського радіо» з ефіру радіостанції «Радіо Київ» вказується зміна сітки мовлення.

  Посилання за темою:  

» Новини: “Радіо Київ” відмовилося від домовленостей про трансляцію програм “Громадського радіо”

» Новини: «Громадське Радіо» мовитиме на новому «Радіо Київ»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus