УКРАЇНА

13:35

23.05

Влада

Спецвідділи Держвиконавчої служби виконуватимуть складні рішення судів

0

Міністерство юстиції створило в Державній виконавчій службі спеціальні відділи для виконання складних рішень судів. Про це повідомляють «Українські Новини».

На відділи примусового виконання рішень судів Департаменту держвиконавчої служби покладається виконання рішень судів, за якими сума стягнення становить від 10 млн. гривень і більше, а також рішень, за якими боржниками є апарат Верховної Ради, Адміністрація Президента, вищі і центральні органи виконавчої влади, Конституційний Суд, Верховний Суд, вищі спеціалізовані суди, Касаційний суд, апеляційні суди, Генеральна прокуратура і регіональні прокуратури, обласні ради і державні адміністрації.

На відповідні підрозділи Держвиконавчої служби в регіонах буде покладене виконання рішень, за якими боржниками є територіальні підрозділи центральних органів влади, місцеві суди, міські (районні) ради або адміністрації, районні (міські) прокуратури й інші територіальні підрозділи органів виконавчої влади. Спецвідділи Держвиконавчої служби в регіонах будуть виконувати судові рішення на суму стягнення від 5 млн. до 10 млн. гривень.

За даними Мін’юсту, у 2003 році Держвиконавча служби виконала 4,4 виконавчих документи - 59,1% від загальної кількості.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus