УКРАЇНА

16:40

22.05

Влада

39% виборців готові підтримати в другому турі виборів Президента Ющенка, 28% - Януковича

0

З 1 по 7 березня у всіх регіонах України фонд «Демократичні ініціативи» і Центр соціальних і політичних досліджень провели соцопитування щодо того, за кого будуть голосувати українці в другому турі президентських виборів, повідомляють «Українські Новини». Результати засвідчили, що 39% опитаних готові підтримати в другому турі виборів лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, 28% - прем’єр-міністра Віктора Януковича.

12% опитаних проголосували б проти обох кандидатів, 8% не прийшли б на вибори. При цьому, 13% опитаних не змогли відповісти.

38,6% опитаних підтримали б на виборах Президента Ющенка, 28% - Януковича, за умови, що у виборах приймали б участь тільки 2 кандидати.

Якби у виборах брали участь тільки лідер КПУ Петро Симоненко і Віктор Янукович, то прем’єр-міністр набрав би 34,2% голосів, 22,1% проголосували б за Симоненка.

При участі Ющенка у виборах у парі із Симоненком, лідер «Наший України» набрав би 41,1% голосів проти 21,3%.

При участі Ющенка на виборах у парі з Президентом Леонідом Кучмою, Ющенко міг би набрати 43,3% голосів опитаних, Кучма - 17,8%.

Під час досліджень було опитано 1200 людей. Похибка даних не перевищує 3%.

Нагадаємо, що 23 березня були оприлюднені результати опитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень. Відповідно до результатів опитування, 24% опитаних готові голосувати за Ющенка, якби вибори відбулися в найближчу неділю. 14,5% опитаних проголосували б за прем’єр-міністра Віктора Януковича. Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко набрав би 11% голосів.

  Посилання за темою:  

» Новини: Рейтинг Ющенка і Януковича зростає

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus